Proč začít s vapingem?

Vaping, tedy používání elektronických cigar, se stává stále populárnější volbou pro lidi, kteří se snaží opustit kouření tabáku. Vaping nabízí mnoho výhod oproti klasickému kouření, a to je jedním z důvodů, proč mnoho lidí začíná s touto aktivitou.

Zde jsou některé z hlavních důvodů, proč začít s vapingem:

  1. Méně škodlivý: Vaping je považován za méně škodlivý než kouření tabáku. Elektronické cigarety neobsahují škodlivé látky jako jsou dehet, oxid uhelnatý a těžké kovy, které se nacházejí v klasických cigarách.

  2. Méně návykový: Vaping neobsahuje nikotin, který je hlavním návykovým látkem v klasických cigarách. To umožňuje lidem snadněji opustit kouření a snížit jejich závislost na nikotinu.

  3. Více chutné: Elektronické cigarety nabízejí široký výběr různých příchutí, které mohou být použity místo tabáku. To umožňuje vaperům vyzkoušet různé chutě a najít svou oblíbenou.

  4. Šetrnější k okolí: Vaping nevytváří škodlivé kouře ani zápachy, takže je šetrnější k okolí než kouření tabáku. To je důležité zejména pro ty, kteří se starají o své blízké a okolí.

  5. Více ekonomický: Vaping může být v dlouhodobém horizontu ekonomičtější než kouření tabáku. Elektronické cigarety jsou sice dražší na počátku, ale díky tomu, že lze používat opakovaně, mohou být ekonomičtě

Můžete vyzkoušet velice oblíbené jednorázové elektronické cigarety Lio Nano nebo Lio Mini od výrobce Ijoy. Nově také bez nikotinu.